Drieënveertig dagen, acht uur en zeventien minuten: Ryan weet héél precies hoe lang zijn vader nu al weg is. Aan zijn moeder durft hij niet te vragen naar de reden, maar hij vermoedt dat zijn vader een ontdekkingsreiziger is met een top secret missie. Ondertussen komt de wenskoffer in zijn slaapkamer uitstekend van pas. Hij wenst zich een hond, een liefje en… dat zijn vader weer thuis komt natuurlijk. Als hij hard genoeg hoopt, komen zijn wensen dan uit?
MEGA LEUK EN VERSLAVEND ❤️
Een beetje saai boek want er waren geen tekeningen en er
gebeurde niet veel spannends 😬😬😬
Ik geef het boek 10/10. Het is heel spannend en leuk
ik vond het vooral super door de observatie maar ik vind dat het toch nog wat spannender kon.
Ik vond het heel erg saai 🥱 omdat ze zeiden dat het bijna helemaal waargebeurd was maar het was helemaal niet waar.
Omdat ze zeiden dat spullen kunnen leven en dat er een Floretalias Karakteristica bestaat en dat je in een 🖊️ pen kan veranderen.🥴
10/10 omdat Ryan allemaal plannetjes bedacht om Rafaëlla ook verliefd te maken.
Ik vond het een super leuk boek. Misschien komt dit op mijn 1 eerste plaats. In het begin vond ik het triest, maar toen hij op Rafaella verliefd werd, werd het verhaal vrolijker. Het was grappig toen hij in een balpen veranderde. Het boek was echt top !!! SUPER !!!
Het wenskoffertje werkte precies echt. Alleen begreep ik het niet altijd even goed. Ik verschoot ervan dat ze op het einde uit elkaar gingen.
Het verhaal was wel wat kort. Het mocht langer zijn. Ik kon het heel snel lezen. Het verhaal was grappig vooral toen hij in een balpen veranderde.
Soms was het verhaal triest, maar vaak was het zeer grappig.
Het was bijvoorbeeld zeer grappig toen hij in een balpen veranderde. Het was wel triest dat zijn vader wegging.
Het is een top boek voor mij!
echt een top verhaal! super grappig en leuk! een super leuk en spannend avontuur! dat is zo goed! echt een aanrader! koop dit zeker! want hij is super mooi!
Deze groep is echt de beste, prachtboeken (behalve 1 boek)!
Goed boek en leuk omdat het een mengeling was van realisme en fictie: goede combinatie ♡
Snel boek, leuk en goed. Ik geef het een 8!!
Mooi verhaal voor deze doelgroep. Het einde was er wel ineens snel.
Het was een grappig boek omdat er een leuke mop in stond! Ik vond het boek ook leuk omdat Ryan verliefd was op Rafaella :-) Maar het was wel jammer dat er geen tekeningen in stonden.
Heel boeiend verhaal!
Ik vond dit boek supergrappig, tof en ook heel spannend. Ik vond het wel raar dat spullen konden leven.
Heel heel leuk boek en spanend!!!
Mooi verhaal voor deze doelgroep. Het einde was er wel ineens snel.
Mooi en grappig met avontuur
Wat vond je van dit boek?
Verklap het einde niet, zo blijft het spannend voor andere juryleden.