Genua, 1298, de beroemde Venetiaanse koopman Marco Polo zit in de gevangenis. Hij krijgt bezoek van mensen die zijn reisverhalen willen horen. Terwijl Marco Polo vertelt, luistert de schoonmaakster van de gevangenis mee. Ze reist mee door de steppen en woestijnen en leert andere culturen kennen. De wereld is groter dan ze ooit kon denken. Is een andere toekomst dan schoonmaken in de gevangenis mogelijk?
Gaat lezen moeilijk? Heb je dyslexie? Een Daisy-luisterversie van dit boek vind je bij Luisterpuntbibliotheek.
Het is een kaderboek met geschiedenis met Marco Polo, en af en toe een dierenweetje. Er wordt ook wel een paar keer fantasie gebruikt. Persoonlijk is het mijn favoriete boek.
Marco Polo vertelt over zijn reizen. Dit prachtig geïllustreerde boek is heel interessant. (Soms wel moeilijk om te lezen) Het gaat ook over Topina, zij vindt de verhalen prachtig. Maar dan denkt ze "wat doe ik met mijn leven, ik ken heel Genua maar verder.....". wat Topina's actie is, dat zie je als je Marco Polo leest!
Ik vond het een leuk boek, je leest over de geschiedenis en welke belevenissen Marco Polo beleefde.
In het begin is het wel een beetje moeilijk om motivatie te winnen. Het zijn wel grote pagina's met veel tekst. Het is wel een mooi boek, vooral voor kinderen die van avontuur houden.
als je houdt van avontuurlijke boeken dan moet je dit echt lezen!
het is een heel erg spannend verhaal en heel goed verteld.
je moet dit echt lezen!
Gevangene die super veel avonturen heeft beleeft, en alles later heeft opgeschreven in een 📕
Echt fantastische verhaaltjes van Marco Polo🫨
Een super boek!!!
Ik vond het wel leuk. Ook mooie tekeningen, Alleen ik kwam er moeilijk door.🦢🦚
Ik vind het leuk omdat er spannende deeltjes waren. In het begin is het een beetje saai maar dan begonnen de leuke deeltjes. Ik heb ook dingen geleerd over de reizen van Marco Polo.
Heeeeeeeeel goed
Ik vond het boek supertof!!
Ze maken een reis vol avonturen.
Het gaat over Marco Polo (Die bestond ook echt).
Het enige minpuntje is dat het eigenlijk 2 verhalen door elkaar zijn.
Maar dan nog, bij mij komt het sowieso in de top 3, denk ik.
Wat vond je van dit boek?
Verklap het einde niet, zo blijft het spannend voor andere juryleden.